Zobrazit suplování:
dle data:
dle třídy:
dle suplujícího:
Filtry je možné kombinovat.

Zobrazeno dle:
- data (19.06.2019)

HodinaSuplujeTřidaUčebnaPoznámkaDatum
Gräfová Petra
4. 3.Mskup. p. Gräfové - oběd19.06.2019
 
Horan Robert
5. 2.Boběd19.06.2019
6. 3.Aodpadá19.06.2019
 
Jakubec Zbyněk
6. 2.B, 2.Askup. p. Jakubce - oběd/odpadá19.06.2019
 
Košková Iva
6. 4.Kskup. p. Koškové - oběd, třídní informuje rodiče, že výuka Aj skup. p. Koškové končí výuku po 5. vyuč. hodině19.06.2019
 
Kotrmanová Martina
6. 1.Pskup. p. Kotrmanové - oběd, třídní informuje rodiče, že skup. p. Kotrmanové končí výuku po 5. vyuč. hodině19.06.2019
 
Kučera Michal
5. 1.Bskup. p. Kučery - oběd19.06.2019
6. 1.Bskup. p. Kučery odpadá19.06.2019
 
Lauermanová Martina
1.Vydra J.1.MDě, výuka v učebně 1. A/Dě, přesun Dě ze 6. vyuč. hodiny na 1. vyuč. hodinu19.06.2019
2.Přibyl P.2.Bpřednáška - KNL, přednáška bude probíhat v DOMEČKU19.06.2019
5. 3.Aoběd19.06.2019
6.Kociánová Z.2.Lpřednáška - KNL, přednáška bude probíhat v DOMEČKU19.06.2019
 
Pajerský Petr
1.Suchánková M.2.Anormální výuka Fy, výuka v učebně PRIMA19.06.2019
4.Suchánková M.1.A2B/Fnormální výuka Ma19.06.2019
 
Vaněčková Jindřiška
4. 1.Moběd19.06.2019
5. 2.Loběd19.06.2019
6. 3.Loběd19.06.2019
 
Vydra Jiří
4.Rašínová K.1.P1A/DZe, přesun z 1. vyuč. hodiny na 4. vyuč. hodinu, PRIMA - začátek výuky od 2. vyuč. hodiny19.06.2019
6. 1.Modpadá, hodina byla odučena 1. vyuč. hodinu19.06.2019
Poznámky

3. A – 1. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Divišek, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

2. B – 2. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Přibyl, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

3. B – 3. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Hatriková, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

3. L – 4. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Volfová, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

2. A – 5. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Dlouhý, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

2. L – 6. vyuč. hodinu – v DOMEČKU – přednáška o aktivitách dobrovolnického centra Dobromysl v Krajské nemocnici Liberec, dohled p. Kociánová, přednášku povedou lektorky z KN Liberec.

Náhradní učebna za DOMEČEK: 2. – 4. vyuč. hodinu – 2. L, Odv spec. (p. Vobrubová) do HUDEBNÍHO CENTRA.

NOSTRIFIKAČNÍ ZKOUŠKY budou probíhat na budově B v učebnách septima, 4. A a 2. L. Org. zabezpečuje zkušební komise.

Náhradní učebna za učebnu SEPTIMA: 6. vyuč. hodinu – SEPTIMA, Aj (p. Podhorná) do učebny KVINTA.

Náhradní učebna za učebnu 4. A: 5. vyuč. hodinu – 1. A, Zsv (p. Formanová) do učebny 3. L.

Náhradní učebna za učebnu 2. L: 6. vyuč. hodinu – SEXTA, Ma (p. Rašínová) do učebny TERCIE.

Suplování dohledů: budova B 10:45 – 13:40 p. Rašínová.